23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.10.2017
Untitled Document

У Дружелюбівському виправному центрі (№ 1), пройшов День відкритих дверей

B Дружелюбівському виправному центрі (№ 1) проведено День відкритих дверей.

Цього дня установу відвідали родичі засуджених. Під час візиту гості ознайомилися з умовами проживання та побутом, розпорядком дня, організацією дозвілля засуджених, матеріально-технічною базою установи. В супроводі адміністрації учасникам заходу провели екскурсію виправним центром, показали гуртожиток для засуджених, де гості відвідали відділення соціально-психологічної служби № 1, в приміщеннях якого в поточному році проведено косметичні ремонти, та нове облаштоване приміщення лазні, а також показали їдальню та пекарню, ознайомили із меню засуджених.

Далі увазі присутніх було представлено приміщення каплиці, в якій засуджені мають змогу за бажанням справляти свої духовні потреби, проводити релігійні обряди сповіді та хрещення.

Всі відвідувачі залишилися задоволеними щодо побаченого та висловили подяку керівництву установи за надану їм можливість ознайомитися з життям засуджених. В свою чергу, начальник установи підполковник внутрішньої служби Сергій Губський зазначив: «Колектив установи продовжуватиме докладати максимальних зусиль щодо покращення умов тримання засуджених, підвищення якості харчування, та приведенню їх у відповідність до міжнародних стандартів».

Дружелюбівський виправний центр Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№1)

версія для друку
Розширений пошук »