13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
11.10.2017
Untitled Document

Емоційне здоров'я працівників - запорука продуктивної праці

За останні роки тема професійного емоційного вигорання є дуже актуальною. Щоденна робота, інколи без вихідних, з постійним психологічним та фізичним навантаженням, часте перебування у стресовому стані на роботі можуть призвести до емоційного вигорання. Здебільшого до нього схильні працівники дуже важливої системи професій «людина-людина», які пов'язані з комунікацією і допомогою іншим людям. Таким прикладом є співробітники Міжнародної Антинаркотичної Асоціації (МАА).

Так, 09.10.2017 року на базі Херсонського міського відділу з питань пробації психологами Дніпровського, Суворовського та Корабельного районних секторів з питань пробації м. Херсона для співробітників Міжнародної Антинаркотичної Асоціації проведено психологічний тренінг на тему «Профілактика професійного емоційного вигорання».

Під час тренінгу учасники ознайомилися з такими поняттями, як «емоційне виснаження» та «стрес». Одержали інформацію про стадії та симптоми синдрому вигорання, проаналізували джерела негативних хвилювань на роботі, дізналися про методи гармонізації психофізичного стану та закріпили отримані знання практичними вправами.

Представники Міжнародної Антинаркотичної Асоціації залишилися задоволені тренінгом, який став інструментом на шляху до подолання професійного та емоційного вигорання.

Херсонський міський відділ з питань пробації Південного МРУ з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »