16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.10.2017
Untitled Document

В ДУ «Петрівська виправна колонія(№49)» підведено підсумки діяльності установи за 9 місяців 2017 року

B Державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)» Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено розширену оперативну нараду за підсумками діяльності установи за 9 місяців 2017 року.

Нарада пройшла за участю старшого інспектора з особливих доручень відділу охорони, режиму та нагляду Кіровоградської області Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції майора внутрішньої служби Абраменко А.В.

В ході проведення наради начальники структурних підрозділів установи виступили з доповідями про підсумки роботи за своїми напрямками діяльності, а також щодо виконання основних заходів по підготовці установи до роботи в осінньо-зимовий період. Персоналом установи вживаються всі необхідні заходи щодо зміцнення законності і правопорядку в місцях позбавлення волі, підвищення рівня забезпечення прав і свобод осіб, позбавлених волі, подальшій гуманізації і приведенню умов відбування покарань у відповідність з вимогами Кримінально-виконавчого кодексу України.

Підбиваючи підсумки наради, старший інспектор з особливих доручень відділу охорони, режиму та нагляду Кіровоградської області Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Абраменко Андрій Володимирович визначив проблемні питання та зосередив увагу присутніх на шляхах їх вирішення.

Група контрольно-аналітичної роботи

версія для друку
Розширений пошук »