18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.10.2017
Untitled Document

Конотопський виправний центр (№ 130) Північно-Східного міжрегіонального управління проводить роботу з майбутніми абітурієнтами

Працівники кадрового підрозділу державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції розпочали профорієнтаційну роботу з цивільною молоддю м. Конотоп та Конотопського району з метою підбору абітурієнтів для вступної кампанії 2018 року.

Начальником сектору по роботі з персоналом установи майором внутрішньої служби Олександром Дорошем відвідуються загальноосвітні навчальні заклади, проводяться зустрічі з учнями випускних класів та їх батьками, доводиться інформація про переваги навчання у відомчому виші Державної кримінально-виконавчої служби України, у середовищі цільової аудиторії розповсюджуються інформаційно-агітаційні листівки та буклети.

«Підбір абітурієнтів – це важливий напрямок у роботі кадрового підрозділу, адже саме від якості підібраних кандидатів на навчання, їх усвідомленого вибору залежить, яким буде кадровий потенціал установи через кілька років», - зазначив начальник установи полковник внутрішньої служби Ігор Нестеренко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »