13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.10.2017
Untitled Document

Керівництво Холодногірської виправної колонії (№ 18) Північно-Східного міжрегіонального управління привітало підшефний заклад зі святом Дня захисника України

12 жовтня 2017 року керівництво державної установи «Холодногірська виправна колонія (№ 18)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції привітало дітей спеціалізованого навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів № 2 Харківської обласної державної адміністрації зі святом Дня захисника України.

Дітям були вручені бажані подарунки та обладнання для сенсорної кімнати, яку вперше відкрили на території міста у відповідних закладах. Учні проявили ініціативу і активність під час ознайомлення з подарунками та обладнанням.

Начальник установи полковник внутрішньої служби Марк Маркін наголосив, що сенсорна кімната є потужним інструментом для розширення і розвитку світогляду, сенсорного і пізнавального розвитку, проведення психологічних консультацій. Обстановка сенсорної кімнати сприяє нормалізації психічного стану у хворих дітей. А колектив установи впевнений, що щирі подарунки і побажання зігріють діточок та вихователів спеціалізованого закладу - любов'ю та теплом на початку похмурих і холодних осінніх днів!

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »