13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.10.2017
Untitled Document

В Запорізькому слідчому ізоляторі провели підсумки роботи за дев’ять місяців 2017 року

12 жовтня 2017 року, згідно затвердженого графіку в Запорізькому слідчому ізоляторі за участю куратора начальника управління пробації Південно - Східного міжрегіонального управління Вадима Книша, відбулось підведення підсумків оперативно - службової та фінансово- господарської діяльності за дев’ять місяців 2017 року.

Під час проведення наради заслухали звіти заступників начальника та начальників відділів.

За дев’ять місяців в Запорізькому слідчому ізоляторі надзвичайних подій не трапилось. В процесі роботи слідчого ізолятора на протязі дев’яти місяців 2017 року здійснюється забезпечення належних комунально - побутових умов та харчування для засуджених та ув’язнених.

Було визначено основні недоліки в проходженні служби та найбільш проблематичні питання, а також визначено основні моменти та напрямки роботи на 4-й квартал. Також на засіданні обговорювали питання комплектації кадрів середнього і молодшого начальницького складу.

Підбиваючи підсумки наради начальник управління пробації Південно - Східного міжрегіонального управління Вадим Книш визнав роботу слідчого ізолятора задовільною, наголосив на проблемних питаннях та зосередив увагу присутніх на шляхах їх вирішення.

Запорізький слідчий ізолятор Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »