16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15
16
1718192021
22232425262728
293031
дата з:
по:
17.10.2017
Untitled Document

Відбувся тренінг «Базові управлінські навички керівників уповноважених органів з питань пробації»

У Хмельницькому центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України зібралися керівники районних секторів та відділів з питань пробації та головний спеціаліст відділу організації діяльності пробації управління пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, які були запрошені для участі в одноденному тренінгу «Базові управлінські навички керівників уповноважених органів з питань пробації».

Ведучими виступили начальник Чернівецького міського відділу з питань пробації Кувіла Руслан та начальник Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу з питань пробації Бобровський Віктор.

Мета тренінгу - розвинути в керівників управлінські навички.

Програма тренінгу включала в себе етапи, під час яких обговорювались, що таке індивідуальна стратегія управління (функції, завдання, ролі керівника, зони відповідальності та ключові компетенції), які бувають стилі управління, рівні зрілості підлеглих та особливості управління, знайомились з управлінським циклом керівника (плануванням, технікою постановки цілей за правилом SMART, пірамідою планування), як правильно організовувати виконання завдань та делегувати повноваження, здійснювати розподіл завдань. Зупинились на мотивації працівників, на етапах і основних видах контролю, а також розглянули зворотній зв'язок.

Учасники тренінгу під час виконання практичних вправ закріпили отримані нові знання та навички, що дасть змогу в подальшому їх щоденно застосовувати, налагоджувати ефективну роботу у своїх підрозділах.

Проведення заходу стало можливим завдяки фінансовій підтримці Проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE).

Після проведення заходу учасники щиро подякували Департаменту пробації та Проектному офісу з питань пробації Міністерства юстиції за організацію навчання персоналу для підвищення його професійної компетентності.

Центрально-Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »