13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.10.2017
Untitled Document

Північно-Східне міжрегіональне управління – пробація: напрямок соціально-виховної роботи

Особовим складом Шевченківського районного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, спільно із персоналом Шевченківського РЦСССДМ та персоналом Шевченківського бюро правової допомоги, була проведена семінар-нарада щодо напрямку роботи для покращення стану соціально-виховної роботи з клієнтами пробації.

На нараді були окреслені напрямки спільної роботи зазначених служб, що надасть змогу більш ефективно проводити соціально-виховну роботу з клієнтами пробації. Одним із пріоритетних напрямків стало створення правового клубу серед неповнолітніх та осіб молодіжного віку, в тому числі з числа клієнтів пробації.

До апробаційної діяльності дієвої громади долучається все більше організацій, зацікавлених в суттєвих змінах нашої держави, і саме цей результат можливо досягти, забезпечивши безпеку нашого суспільства, шляхом недопущення вчиненню рецидивних злочинів серед підоблікових органу пробації.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »