12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.10.2017
Untitled Document

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління відбулись Веселі старти

B державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції пройшли Веселі старти «Ну-мо, хлопці, козаки!».

На спортивному майданчику зустрілись юні спортсмени двох команд. Змагання пройшли весело і бадьоро. Хто швидший, сильніший і спритніший показали цікаві естафети, конкурси та вікторини: «Перейди болото», «Знайди пару», «На одній нозі», «Без рук», «Тягни-штовхай», «Хто більше назве спортивного одягу», «Кенгуру», «Бодай-ка» та багато інших. Розумові здібності учасників перевірили у загадках та у знаннях українських прислів’їв і приказок. Спортсмени продемонстрували хорошу фізичну підготовку, спритність та кмітливість. Кожен учасник мав змогу проявити себе та попрацювати у команді заради спільної перемоги. На змаганнях, не зважаючи на запеклу боротьбу, панувала атмосфера командного духу та спортивного свята. За результатами гострої і запеклої боротьби журі визначило переможців. Призове місце отримала команда відділення №2.

«Завершилось свято дружнім рукостисканням учасників команд, адже спорт сприяє не тільки розвитку здоров’я і сили, а ще вчить приймати поразки і радіти за перемоги один одного!», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »