25 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
17.10.2017
Untitled Document

Кременчуцьку виховну колонію Північно-Східного міжрегіонального управління відвідав координатор із США

До вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції завітав координатор міжнародної діяльності Всеукраїнського Союзу Об’єднань Євангельських християн - баптистів Золотоніської церкви ЄХБ «Відродження» пан Джон Кінзлі, який є громадянином США.

Для молоді організували духовне оновлення та поговорили про велич і доброту Бога - Творця та красу творіння. Бесіди на духовно-моральну тематику збагатили внутрішній світ підлітків, допомогли утвердитись в житті, прагнути до досягнення успіхів і найголовніше – стати морально-здоровою особистістю. На основі життєвих прикладів гості розмовляли із юнаками про любов до батьків та повагу до старших. Разом визначили цінності, які по-справжньому можуть зробити людину успішною, щасливою і духовно зрілою особистістю.

Начальник виховної колонії Олександр Сайко зазначив, що захід, який посіяв в душах молоді приємні спогади та щирі почуття, надав хлопцям натхнення жити з Божими заповідями, нести любов та Господнє слово в своїх серцях.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »