18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
17.10.2017
Untitled Document

Північно-Східне міжрегіональне управління – пробація: профілактичний квест для підлітків

Hеповнолітні суб’єкти пробації та співробітники сектору ювенальної пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції взяли участь у спортивно - профілактичному квесті для підлітків і молоді «Радість життя», організованому Благодійною організацією «Харківський благодійний фонд «Парус».

Захід, приурочений до Дня Захисника України, проходив у центральному парку культури і відпочинку ім. Горького, за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації, Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Харківській області, Товариства Червоного Хреста та інших організацій.

Із вступним словом виступила начальник управління пробації Ірина Яковець, яка подякувала організаторам заходу за запрошення на захід, а учасникам побажала перемог та успіху. Підлітки, які перебувають на обліку сектору долучилися до командного квесту, де потрібно було швидко рухатись по визначених маршрутах парку та відповідати на питання про права дітей, профілактику залежностей, профілактику ВІЛ-інфекції тощо.

Завдяки командній роботі, зацікавленості та глибоким знанням щодо тематики квесту, неповнолітні сектору ювенальної пробації були нагороджені почесними грамотами за зайняте 2 місце.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »