16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.10.2017
Untitled Document

Проведення святкового концерту з нагоди Дня захисника України в державній установі «Ольшанська виправна колонія (№53)»

B державній установі «Ольшанська виправна колонія (№53)» був проведений святковий концерт з нагоди відзначення Дня захисника України в приміщені клубу установи, за підтримки за волонтерів громадської організації «Пенітенціарна ініціатива», музиканта і соліста Михайла Марінова, а також представників обласної спостережної комісії в Миколаївській області Валентина Красіліча та Валентини Ципляк.

Початок концерту розпочався з виступу виконавчого директора громадської організації «Пенітенціарна ініціатива» Ірини Моспан, яка привітала всіх засуджених з наступаючим «Днем захисника України».

В подальшому театральний гурток з числа засуджених продемонстрував постановку яка присвячена боротьбі зі шкідливими звичками, та веденню здорового способу життя. Після виступу творчого гуртка була проведена вікторина, де присутні засуджені які надавали правильні відповіді на задані питання отримували подарунки у вигляді засобів першої необхідності.

Завершився захід виконанням пісень музиканта і соліста Михайла Марінова.

По закінченню концерту гості концерту ще раз привітали всіх з Днем захисника України та подякували за теплі аплодисменти.

Участь у концерті брали всі бажаючі, що створювало теплу та дружню атмосферу свята.

Адміністрацією установи було забезпечено безперешкодну можливість участі в даному заході всім бажаючим засудженим, на концерті були присутні понад 250 засуджених та представники адміністрації установи.

Загалом концерт було проведено з додержанням всіх вимог та традицій проведення даного заходу, та в умовах гармонії та взаємної поваги.

Також 13.10.2017 року на плацу ДСР було проведено святкове шикування з нагоди відзначення Дня захисника України.

версія для друку
Розширений пошук »