23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.10.2017
Untitled Document

В державну установу «Дар’ївська виправна колонія (№10)» завітали учні Дар’ївської загальноосвітньої школи

Установу «Дар’ївська виправна колонія (№10)» завітали учні Дар’ївської загальноосвітньої школи з концертною програмою до Дня захисника України. Маленькі артисти дарували присутнім патріотичні пісні та вірші, нагадуючи про величний подвиг осіб, які присвятили своє життя служінню українській землі та всьому народу України. Гучні оплески лунали й після справжнього запального гопака та українських народних танців.

В свою чергу начальник установи Олександр Юрійович Гусарєв подякував учням, за теплі привітання та отримані позитивні емоції, наголосивши, що з таким підростаючим поколінням, яке щиро любить власну Батьківщину, пам’ятає та поважає її героїв, нас чекає лише світле майбутнє. А захисникам, які несуть службу в установі побажав нових звершень та надійного родинного тилу.

Також, в цей день святковим наказом начальника установи №350 від 13.10.2017 року, за сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків, високий професіоналізм, зразкову дисципліну найбільш активним співробітникам установи оголошено подяки та нагороджено грамотами.

версія для друку
Розширений пошук »