24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Листопад   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223
24
2526
27282930
дата з:
по:
18.10.2017
Untitled Document

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління розпочався проект «Профілактика кримінальної субкультури»

Державну установу «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали представники громадської спілки «Всеукраїнська християнська ініціатива» із проектом «Профілактика впливу кримінальної субкультури на неповнолітніх».

Виконавцями проекту є особи, які відбули покарання в установах виконання покарань та пройшли реабілітацію, ресоціалізацію в суспільстві. На сьогодні є членами релігійних громад та приймають активну участь в допомозі засудженим стати на шлях виправлення. Під час зустрічі з хлопцями вони провели міні-тренінгове заняття «Формування себе як особистості. Самоідентифікація, самоаналіз, відповідальність». Подискутували, як впливають наші думки та слова на повсякденне життя.

Поговорили про самопізнання – невід'ємний компонент психічного життя особистості, що сприяє її повноцінному «функціонуванню». Про те, що усвідомлення юнаками власної поведінки є невід'ємним компонентом пізнання людиною самої себе: своїх взаємин з іншими людьми, з оточуючою дійсністю. Навели приклади з власного життя про те, як кожен з них набуває основні знання про себе. Пограли в ігри «Хто я?», «Карта доріг мого життя», «Біографія іншої людини». Наприкінці зустрічі всі разом пригостилися солодощами за спільним обіднім столом.

«Хлопцям вкрай важливі подібні зустрічі, які допомагають їм в самоідентифікації себе як особистості та у формуванні нових пріоритетів для успішного особистого життя в майбутньому», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »