12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.10.2017
Untitled Document

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління розпочався проект «Профілактика кримінальної субкультури»

Державну установу «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відвідали представники громадської спілки «Всеукраїнська християнська ініціатива» із проектом «Профілактика впливу кримінальної субкультури на неповнолітніх».

Виконавцями проекту є особи, які відбули покарання в установах виконання покарань та пройшли реабілітацію, ресоціалізацію в суспільстві. На сьогодні є членами релігійних громад та приймають активну участь в допомозі засудженим стати на шлях виправлення. Під час зустрічі з хлопцями вони провели міні-тренінгове заняття «Формування себе як особистості. Самоідентифікація, самоаналіз, відповідальність». Подискутували, як впливають наші думки та слова на повсякденне життя.

Поговорили про самопізнання – невід'ємний компонент психічного життя особистості, що сприяє її повноцінному «функціонуванню». Про те, що усвідомлення юнаками власної поведінки є невід'ємним компонентом пізнання людиною самої себе: своїх взаємин з іншими людьми, з оточуючою дійсністю. Навели приклади з власного життя про те, як кожен з них набуває основні знання про себе. Пограли в ігри «Хто я?», «Карта доріг мого життя», «Біографія іншої людини». Наприкінці зустрічі всі разом пригостилися солодощами за спільним обіднім столом.

«Хлопцям вкрай важливі подібні зустрічі, які допомагають їм в самоідентифікації себе як особистості та у формуванні нових пріоритетів для успішного особистого життя в майбутньому», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »