13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.10.2017
Untitled Document

В Холодногірській виправній колонії (№ 18) Північно-Східного міжрегіонального управління завершено виконання замовлення «Заводу рудничного машинобудування»

Hа підприємстві державної установи «Холодногірська виправна колонія (№ 18)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції завершено виконання замовлення «Заводу рудничного машинобудування».

В рамках укладеного договору на підприємстві колонії було виготовлено три лебідки ЛУРВ-10Г. До виконання цього замовлення було залучено 10 засуджених. Лебідка ЛУРВ-10Г призначена для монтажу та демонтажу гірського й шахтного устаткування, а також для допоміжних робіт, пов'язаних з переміщенням вантажів по ґрунту горизонтальних гірських виробіток.

Начальник установи полковник внутрішньої служби Марк Маркін зазначив, що в результаті співпраці підприємства установи із «Заводом рудничного машинобудування» засуджені отримують корисний досвід роботи зі складними механізмами й металоконструкціями, які користуються попитом не тільки в нашій країні, але й закордоном.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »