16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
19.10.2017
Untitled Document

У Сумській виправній колонії (№ 116) Північно-Східного міжрегіонального управління засуджені отримали банківські платіжні картки

Для засуджених державної установи «Сумська виправна колонія (№ 116)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції представники відділення «Укргазбанку» виготовили та вручили банківські платіжні картки.

З метою спрощення системи купівлі продукції засудженими, серед широкого асортименту товарів запропонованого в крамниці установи, було впроваджено систему безготівкового розрахунку. За допомогою банківських карток, на яких будуть обліковуватись особисті кошти засуджених, особам, які відбувають покарання надано можливість віддалено від родичів та близьких отримувати грошові перекази та самостійно забезпечувати себе усіма необхідними речами. Прийняти участь у знаковому для установи кроці було запрошено представників Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управління юстиції у Сумській області та членів Спостережної комісії.

«Отримання засудженими банківських рахунків - це ще один крок до наближення умов тримання до європейських», - зазначив начальник установи Анатолій Гамалей.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »