24 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
30.10.2017
Untitled Document

У Кропивницькій виправній колонії (№ 6) спостережна комісія при міськвиконкомі провела виїзне засідання

Минулого тижня у Державній установі «Кропивницька виправна колонія (№ 6)» відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради, яку очолювала Наталія Дзюба – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ради.

Комісія розглянула матеріали представлені на засуджених осіб щодо застосування умовно–дострокового звільнення (УДЗ), заміни невідбутої частини строку покарання більш м’яким та зміні умов тримання відбування покарання.

В ході засідання було погоджено 6 подань адміністрації колонії до суду, 1 з яких – за статтею 81 Кримінального кодексу України (по застосуванню УДЗ), 1 – за ст. 100-101 КВК України (по зміні умов тримання шляхом переведення до дільниці посиленого контролю) та 4 - за ст. 82 Кримінального кодексу України (по застосуванню невідбутої частини відбування покарання у вигляді обмеження волі).

Члени Спостережної комісії брали участь в обговоренні всіх представлених осіб. Рішення прийняті по кожному заявнику окремо і одноголосно. Засудженим, які довели своє виправлення і заслуговують на застосування пільг передбачених законодавством України, погоджено всі матеріали та вирішено направити подання до Ленінського районного суду м. Кропивницького для прийняття відповідних рішень.

Начальник установи Іван Повага подякував спостережній комісії за взаємодію і розуміння та висловив сподівання на тісну співпрацю у подальшому.

версія для друку
Розширений пошук »