25 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
30.10.2017
Untitled Document

Співробітники Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підвели підсумки роботи за 9 місяців 2017 року

У м. Одеса відбулось розширене засідання колегії Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції по підведенню підсумків діяльності органів і установ Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей за 9 місяців 2017 року.

До участі у колегії запрошено начальників управлінь, відділів та секторів Управління, керівників установ. Також у колегії взяв участь Віктор Івановський- перший заступник начальника територіального управління юстиції в Одеській області , представник Урядового уповноваженного у справах Європейского суду з прав людини в Одеській області.

Відкриваючи колегію, в.о. начальника міжрегіонального управління Анатолій Ковтун акцентував увагу присутніх на пріоритетних напрямах роботи установ виконання покарань, дав оцінку діяльності та визначив вагомі завдання в подальшій роботі.

На колегії розглянуто питання щодо стану забезпечення належної охорони, нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ управління, створення належних умов тримання засуджених і ув’язнених осіб.

Також обговорено питання щодо виробничої діяльності підприємств та навчально-виробничих майстерень, організації роботи щодо ресоціалізації засуджених, кадрової роботи, попередження надзвичайних подій та правопорушень серед персоналу тощо.

Кожен із доповідачів акцентував увагу не лише на позитивних напрацюваннях, але і на проблемних питаннях у сфері виконання покарань.

версія для друку
Розширений пошук »