12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
30.10.2017
Untitled Document

В Олексіївській виправній колонії (№ 25) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено «Батьківській день»

B державній установі «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено «Батьківській день», на який запросили рідних засуджених.

Гості ознайомились з умовами відбування покарання їх близьких, відвідали медичну частину установи, де оглянули обладнання медичних кабінетів, палати, в яких лікуються засуджені, поспілкувались з лікарями установи, отримали відповіді на питання щодо надання засудженим медичної допомоги. Після чого відвідали Храм Святого Миколая при установі та завітали до відділень соціально-психологічної служби, в яких мешкають їхні близькі. Також гості завітали до пекарні та їдальні установи, де мали змогу скуштувати свіжовипечений хліб та страви з обіднього раціону засуджених. Наприкінці екскурсії гості відвідали клуб установи, де і відбулася їх зустріч з близькими.

«Батьківській день» - дуже важлива подія у житті засуджених та їх близьких. Це і можливість побачити на власні очі умови, в яких тримаються їх близькі, ще одна нагода поспілкуватися з рідною людиною, - зауважив начальник установи Едуард Риженко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »