13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
02.11.2017
Untitled Document

В Запоріжжі підведені підсумки всеукраїнських зборів керівництва міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції і начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів

01-02 листопада 2017 року в Запоріжжі відбувалися всеукраїнські збори керівництва міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції і начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Збори тривали два дні та мали на меті підведення підсумків за результатами оперативно-службової діяльності органів, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів за дев’ять місяців поточного року, обмін передовим досвідом, а також удосконалення практичних навичок роботи щодо покращення умов для несення служби персоналом та умов тримання ув’язнених та засуджених осіб.

Протягом першого дня зборів керівники відвідали Запорізький слідчий ізолятор та Бердянську виправну колонію (№77), де оглянули службові приміщення, оцінили умови роботи персоналу та утримання ув’язнених і засуджених осіб.

Обидві установи отримали схвальні відгуки стосовно створених умов несення служби та відбування покарання, показали позитивні результати роботи в даному напрямку. Другий день всеукраїнської семінар-наради був присвячений виступам керівництва, їх заслуховуванню та підбиттю підсумків роботи деяких слідчих ізоляторів та установ виконання покарань за дев’ять місяців 2017 року. Обговорювалися проблемні питання оперативно-службової діяльності установ виконання покарань та визначалися пріоритетні завдання на наступний звітний період.

Про результати оперативно-розшукової діяльності, протидії злочинності в УВП та СІЗО доповів в.о. заступника директора департаменту ДКВС України – начальника Управління організації оперативної роботи Максим Тарадай. Про недоліки і порушення кримінально-виконавчого законодавства за результатами перевірок слідчих ізоляторів та установ виконання покарання присутнім доповів начальник відділу організації діяльності слідчих ізоляторів Сергій Чабанюк.

«Установи Південно-Східного міжрегіонального управління показали високий рівень підготовки до зборів. У виправних закладах створені сучасні умови роботи для персоналу та утримання осіб. Але ми не повинні зупинятися на досягнутому, треба йти вперед і постійно вдосконалювати цей напрямок роботи», – зазначив у підсумку Олексій Бондаренко, заступник директора департаменту – начальник Управління організації охорони та режиму Департаменту Державної кримінально-виконавчої служби Міністерства юстиції України.

Прес-служба Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »