16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.11.2017
Untitled Document

Обмін досвідом: керівництво Дніпровської виправної колонії (№89) з робочим візитом відвідало Оріхівську виправну колонію (№88)

З метою співпраці та обміну досвідом керівництво Дніпровської виправної колонії (№89), що на Дніпропетровщині, відвідало Оріхівську виправну колонію (№88), що на Запоріжжі.

Начальник Оріхівської виправної колонії (№88) полковник внутрішньої служби Віталій Чорний провів ознайомчу екскурсію по установі, в ході якої розповів про історію створення колонії та ознайомив з умовами утримання засуджених, медичним, комунально-побутовим забезпеченням, несенням служби персоналом установи.

Учасники робочої зустрічі відвідали кілька відділень соціально-психологічної служби, дільницю КДіР, ДІЗО/ПКТ, промислову зону, їдальню для засуджених, об’єкти відділу охорони та місця несення служби персоналом відділу нагляду і безпеки, обмінялися позитивним досвідом та напрацюваннями.

Подібні заходи дають позитивні результати, оскільки дозволяють застосовувати передові напрацювання колег, ділитися власними, знаходити спільне вироблення нових підходів у роботі та підвищувати ефективність вже розроблених методів і форм.

Микола Старіченко, Оріхівська виправна колонія
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№88)

версія для друку
Розширений пошук »