13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.11.2017
Untitled Document

В Кременчуцькій виправній колонії (№ 69) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

Завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Кременчуцька виправна колонія (№ 69)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спробу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, о 21:30, від чатового поста надійшла інформація, що невідома особа здійснила перекид двох предметів до території установи, що знаходиться під охороною. Під час огляду місця події було виявлено пакунок, в середині якого знаходились 6 пластин з пігулками ефіна загальною кількістю 55 шт., 2 голки від медичного шприца, пакунок з речовиною зеленого кольору рослинного походження, 1 згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору, 1 згорток з речовиною бурого кольору та поліетиленовий згорток з речовиною невідомого походження у вигляді кульок.

За фактом вилучення невідомої речовини були складені відповідні матеріали та повідомлено до Крюківського ВП ГУНП в Полтавській області для прийняття рішення згідно з чинним законодавством України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »