13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.11.2017
Untitled Document

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, відбувся Осінній Бал

B Мелітопольській установі виконання покарань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (№144) для засуджених сектору засуджених жінок відбувся Осінній Бал.

З метою формування естетичного, художнього смаку, прищеплення почуття прекрасного, любові до природи та розвитку творчих здібностей це свято пройшло у веселому галасі та чудовому настрої.

У конкурсній програмі «Королева Осінь» взяли участь сім засуджених жінок. Бурхливими оплесками зустрічали учасниць, кожна з них намагалася проявити себе якомога яскравіше. Дівчата складали вірші, відповідали на дуже цікаві питання стосовно домогосподарства, власноруч робили та представляли творчі роботи у стилі екібани, в які кожна вкладала частку себе.

Також до свята готували нові пісні та хореографічні постановки. Особливо чуттєвою була вокальна композиція під назвою «Мама», яку виконала засуджена установи. Слова пісні нагадали дівчатам рідний дім та теплі материнські обійми, кожна мріяла про затишок і мир у своїй родині.

Наприкінці заходу кожна з дівчин зайняла призове місце у різноманітних номінаціях та отримала грамоту.

Мелітопольська установа виконання покарань Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »