23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.11.2017
Untitled Document

З вихованцями Кременчуцької колонії Північно-Східного міжрегіонального управління говорили про чоловіка та його риси

B державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з вихованцями провели ігрове заняття «Чоловік та чоловічі риси».

В ігровій формі, передаючи м’ячик один-одному юнаки визначали найгарніші чоловічі якості, а зокрема: вірність, відповідальність, сміливість, духовність і розум. Тренер навчала хлопців вмінню сказати слово «пробач» людині, яку образив. Юнаки вчилися стримувати свою дратівливість, запальність та егоїзм. Разом дійшли висновку, що зайняття спортом, відмова від шкідливих звичок, розвиток вольових та інтелектуальних якостей, вміння ставити цілі та досягати їх – повинні стати кредо майбуття хлопців.

«Під час гри особливу увагу було звернуто на культуру мовлення і поведінки в повсякденному житті. Основним висновком заняття стало те, що підлітки вчилися вмінню допомагати іншому у важку хвилину, відповідати за свої чоловічі вчинки», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »