16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
08.11.2017
Untitled Document

В Харківській виправній колонії (№ 43) Північно-Східного міжрегіонального управління провели навчання з кінологами

B державній установі «Харківська виправна колонія (№ 43)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено заняття з молодшими інспекторами-кінологами.

Під керівництвом старшого інспектора з особливих доручень (з кінології) Північно-Східного міжрегіонального управління Павла Адаменка, було проведено та відпрацьовано порядок дій з молодшими інспекторами-кінологами при спробі втечі засудженого з-під варти, а також дії під час затримання та конвоювання засуджених після скоєння втечі. Персонал відповідно до інструкцій діяв чітко та злагоджено. Оповіщення особового складу, направлення до місця ймовірної втечі, встановлення речових доказів – всі складові відпрацьовано на оцінку «добре».

Як зазначив начальник установи Андрій Ольховський, удосконалення практичних дій та підтримання бойової готовності персоналу установи надає впевненості, що в умовах реальної надзвичайної події дії співробітників будуть такими ж злагодженими та професійними.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »