12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.11.2017
Untitled Document

У Селидівській виправній колонії (№82) покращено умови для утримання хворих засуджених

В медичній частині Селидівської виправної колонії ( № 82 ) Південно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проводяться роботи спрямовані на створення належних умов для утримання хворих засуджених.

Протягом ІІ кварталу 2017 року був проведений ремонт в трьох палатах – пошпакльовано та пофарбовано стеля і стіни, замінені двері, на підлогу застелений лінолеум, встановлена раковина та підведене водопостачання. Відремонтовані, модернізовані, укомплектовані новими матрацами та постільною білизною ліжка. В палатах створені комфортні, по – домашньому теплі умови.

Та нарешті дійшла черга і до кабінету начальника медичної частини, де проведені внутрішні ремонтні роботи, а саме: вирівняно, пошпакльовано та пофарбовано стеля і стіни, поклеєні фото – шпалери, замінені двері, на підлогу застелений лінолеум, встановлена раковина та підведене водопостачання.

Тож мета досягнута - створені зручні умови для прийому засуджених, які позитивно впливають на емоційний стан хворих та співробітників, адже, як відомо, і стіни лікують!

Прес- служба Південно – Східного МУПВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »