16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.11.2017
Untitled Document

Державною установою «Петрівська виправна колонія(№49)» проведено робочу зустріч з Пенсійним фондом

В Петрівському відділенні пенсійного фонду проведено робочу зустріч, в якій приймали участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Сімонян Наталія Миколаївна, начальник Олександрійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Максименко Інна Олександрівна, заступник начальника Олександрійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Зінюк Ганна Іванівна та представник Державної установи «Петрівська виправна колонія(№49)» старший інспектор(з питань підготовки до звільнення) старший лейтенант внутрішньої служби Ганжа Ірина Вікторівна.

У ході діалогу фахівець Пенсійного фонду України проінформувала присутніх про основні положення ст.122 Кримінально-виконавчого кодексу України, зокрема, про те, що засуджені мають право на загальних підставах на державне пенсійне забезпечення за віком, по інвалідності та в інших випадках, передбачених законом. Також було надано роз’яснення щодо переліку необхідних документів для призначення пенсії та щодо того, як забезпечується зустріч засудженого з представником Пенсійного фонду для прийому заяви про призначення пенсії.

Першочергово Сімонян зупинилася на особливостях призначення пенсії засудженим, її перерахунку згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Фахівець запевнила , що кожному пенсіонеру, який має право на підвищення пенсійних виплат, незалежно від місця перебування пенсію буде перераховано. Модернізація системи пенсійного забезпечення націлена здебільшого на те, щоб надійніше захистити людину в похилому віці.

Група контрольно-аналітичної роботи

версія для друку
Розширений пошук »