21 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
151617181920
21
22232425262728
293031
дата з:
по:
13.11.2017
Untitled Document

В державній установі «Дар’ївська виправна колонія (№10)» проведено інформаційно-ознайомчий захід «День відкритих дверей»

В рамках роботи по сприянню у зміцненні соціально-корисних зв’язків засуджених, які відбувають міру кримінального покарання, та з метою реалізації політики прозорості функціонування установ виконання покарань в державній установі «Дар’ївська виправна колонія (№10)» пройшов інформаційно-ознайомчий захід «День відкритих дверей».

В рамках заходу всіх присутніх ознайомили з умовами тримання засуджених, їх побутом, комунально-побутовим забезпеченнями та організацією дозвілля.

Гості установи відвідали усі головні об’єкти, які обслуговують і забезпечують повноцінне життя засуджених: міжобласну багатопрофільну лікарню при установі, де їх приємно вразила висока професійність медичного персоналу та сучасне обладнання; їдальню та пекарню, із задоволенням спробували запашний щойно випечений хліб.

Не оминули увагою і церкву Святого Миколи Чудотворця, відмітивши особливо теплу атмосферу, яка дарує спокій та гармонію. Залишились, також, задоволені відвідуванням бібліотеки та Дар’ївської вечірньої школи при установі, де засуджені під керівництвом досвідченого педагогічного колективу, і забезпечені в повній мірі необхідною навчальною літературою можуть здобути середньо освіту.

Впродовж всієї зустрічі рідні засуджених мали змогу звертатися до адміністрації колонії знайбільш хвилюючих питань.

«День відкритих дверей» залишив лише приємні емоції у рідних, які змогли відвідати цей захід. Вони на власні очі впевнилися, що їх сини, брати, чоловіки забезпечені не лише достойними комунально-побутовими умовами, а й робиться все можливе для їх культурного та духовного розвитку, аби вони змогли як найшвидше повернутися додому та знову стати повноцінними членами суспільства.

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »