16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.11.2017
Untitled Document

В державній установі «Дар’ївська виправна колонія (№10)» проведено інформаційно-ознайомчий захід «День відкритих дверей»

В рамках роботи по сприянню у зміцненні соціально-корисних зв’язків засуджених, які відбувають міру кримінального покарання, та з метою реалізації політики прозорості функціонування установ виконання покарань в державній установі «Дар’ївська виправна колонія (№10)» пройшов інформаційно-ознайомчий захід «День відкритих дверей».

В рамках заходу всіх присутніх ознайомили з умовами тримання засуджених, їх побутом, комунально-побутовим забезпеченнями та організацією дозвілля.

Гості установи відвідали усі головні об’єкти, які обслуговують і забезпечують повноцінне життя засуджених: міжобласну багатопрофільну лікарню при установі, де їх приємно вразила висока професійність медичного персоналу та сучасне обладнання; їдальню та пекарню, із задоволенням спробували запашний щойно випечений хліб.

Не оминули увагою і церкву Святого Миколи Чудотворця, відмітивши особливо теплу атмосферу, яка дарує спокій та гармонію. Залишились, також, задоволені відвідуванням бібліотеки та Дар’ївської вечірньої школи при установі, де засуджені під керівництвом досвідченого педагогічного колективу, і забезпечені в повній мірі необхідною навчальною літературою можуть здобути середньо освіту.

Впродовж всієї зустрічі рідні засуджених мали змогу звертатися до адміністрації колонії знайбільш хвилюючих питань.

«День відкритих дверей» залишив лише приємні емоції у рідних, які змогли відвідати цей захід. Вони на власні очі впевнилися, що їх сини, брати, чоловіки забезпечені не лише достойними комунально-побутовими умовами, а й робиться все можливе для їх культурного та духовного розвитку, аби вони змогли як найшвидше повернутися додому та знову стати повноцінними членами суспільства.

версія для друку
Розширений пошук »