13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
14.11.2017
Untitled Document

В Мелітопольській установі виконання покарань (№144), що на Запоріжжі, проведено зустріч зі спеціалістами з надання безоплатної правової допомоги

З метою забезпечення доступу засуджених до правової інформації та реалізації права на безоплатну правову допомогу в Мелітопольській установі виконання покарань Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (№144) проведено зустріч з представниками Мелітопольського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Цього разу зустріч була присвячена темі спадкування. В ході бесіди головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами з надання безоплатної первинної правової допомоги Олег Іваницький роз’яснив поняття «Спадкове право», загальні положення про спадкування, тобто що таке спадкування, спадкоємець, чим відрізняється спадкування за законом та за заповітом і як здійснювати свої права на спадкування.

В ході бесіди засуджені отримали необхідну правову інформацію, якою зможуть скористатися і після звільнення, знайти правові шляхи розв’язання своїх життєвих проблем.

Анжела Телегіна, Мелітопольська установа виконання
покарань Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№144)

версія для друку
Розширений пошук »