13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
14.11.2017
Untitled Document

На базі Софіївської виправної колонії (№45) пройшли навчальні збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих виправних закладів

Hа базі Софіївської виправної колонії (№45) пройшли навчальні збори керівництва Південно – Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Володимира Мелюхова, за участі першого заступника Дмитра Сало, заступника начальника Костянтина Невєрова та керівництва установ виконання покарань.

Навчальні збори було розпочато зі стройового огляду співробітників установ. Під час візиту до виправної колонії керівництво здійснило комісійний обхід об’єктів установ для ознайомлення з умовами тримання засуджених осіб.

Так, учасники зборів оглянули адміністративну будівлю виправної колонії, кімнату короткострокових та тривалих побачень, вартове приміщення, ділянку периметру, міжобласну багатопрофільну лікарню при установі, їдальню для засуджених, чергову частину, відділення СПС, храм. Завершився обхід відвідуванням виставки виробничих виробів підприємства та презентацією GPS-трекінгової системи нагляду за черговою зміною з метою покращення безпеки співробітників установи.

За останній рік в установі було проведено значний обсяг ремонтних робіт. Так, здійснено поточний ремонт розплідника для службових собак, поточний ремонт основної та маскувальної огорожі. Виконано поточний ремонт приміщень їдальні для засуджених: штукатурення стель та стін коридорів, виробничих приміщень, фарбування водоемульсійною фарбою стель виробничих приміщень, пофарбовано обладнання олійною фарбою. Також здійснено поточний ремонт приміщень гуртожитків для засуджених: шпаклювання та фарбування стель та стін, встановлено металопластикові вікна, проведено ремонт внутрішнього водопроводу. Крім того, виконано поточний ремонт приміщень гуртожитку для співробітників, приміщень МОБЛ, будівлі ЛПК, штабу, газової котельні установи та інших об"єктів, у ДІЗО проведено поточний ремонт внутрішньої каналізації із заміною труб.

Після огляду об’єктів установ рада керівників поділилася враженнями від побаченого. Начальником міжрегіонального управління Володимиром Мелюховим було проаналізовано результати діяльності керівництва Софіївської виправної колонії (№45) та дано високу оцінку виконаній роботі персоналу установи.

Прес-служба Південно-Східного МРУ ПВКПП

версія для друку
Розширений пошук »