13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
14.11.2017
Untitled Document

Навчальні збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих виправних закладів пройшли на базі П"ятихатської виправної колонії (№122), що на Дніпропетровщині

Hа базі П"ятихатської виправної колонії (№122) пройшов другий етап навчальних зборів керівництва Південно – Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Володимира Мелюхова, за участі першого заступника Дмитра Сало, заступника начальника Костянтина Невєрова та керівництва установ виконання покарань.

Під час візиту до виправної колонії керівництво здійснило комісійний обхід об’єктів установ для ознайомлення з умовами тримання засуджених осіб.

Так, учасники зборів оглянули адміністративну будівлю виправної колонії, кімнату очікування громадян прибулих на побачення, вартове приміщення, КПП по пропуску транспорту, дільниця периметру №1, кімнати короткострокових та тривалих побачень, лазне-пральний комплекс. Завершився обхід відвідуванням виставки виробів підприємства та виробничих майстерень.

За останній рік в установі було проведено значний обсяг ремонтних робіт. Так, у кімнаті очікування громадян прибулих на побачення здійснено облаштування підхідного шляху до кімнати плиткою тротуарною, заміну козирку над входом у кімнату,проведено часткову заміну електропроводки, проведено заміну водогінної та каналізаційної мережі, проведено часткове облицювання кахелем туалетної кімнати,штукатурення та фарбування водоемульсійною фарбою стін кімнати, встановлено натяжну стелю, облаштування стін панелями із матеріалу МДФ,оновлено меблі, оновлено стенди з наочною інформацією.

У вартовому приміщенні проведено заміну дерев"яних вікон на металопластикові вікна, виготовлені та встановлені вхідні двері до вартового приміщення з прохідним тамбуром, проведена заміна сітки «Рабиця» у дворику вартового приміщення, проведена закупівля столів та лавок у кімнату для прийому їжі та в загальну кімнату і кухонних меблів у кімнату для приймання їжі, бетонування стежки варти на першій дільниці, фарбування попереджувальної огорожі.

Здійснено ремонтні роботи КПП по пропуску автотранспорту та дільниці №1, КПП по пропуску людей (пост №2), кімнат короткострокових тривалих побачень.

Крім того в лазне - пральному комплексі встановлена натяжна стеля, замінено освітлення, пластику в коридорі, двері, сантехніку та електропроводку, здійснено часткове облаштування керамічною плиткою.

Після огляду об’єктів установ рада керівників поділилася враженнями від побаченого. Начальником міжрегіонального управління Володимиром Мелюховим було проаналізовано результати діяльності керівництва П"ятихатської виправної колонії (№45) та дано високу оцінку виконаній роботі персоналу установи.

Прес-служба Південно-Східного МРУ ПВКПП

версія для друку
Розширений пошук »