13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
14.11.2017
Untitled Document

Проведення оперативної наради з керівниками оперативних підрозділів Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації

На базі державної установи «Ізяславська виправна колонія (№31)» проведено оперативну нараду на чолі з начальником управління ДКВС ЦЗМУ підполковником внутрішньої служби Лисаком С.М..

Участь у нараді приймали керівники оперативних підрозділів та перші заступники начальників установ виконання покарань та СІЗО Вінницької, Хмельницької та Чернівецької областей під час якої проводили підсумки організації оператино-розшукової діяльності оперативних підрозділів за 10 місяців поточного року та правопорядку в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Заслухано керівників оперативних підрозділів та перших заступників начальників установ. Визначено заходи та пріоритетні напрямки, щодо покращення оперативної обстановки та правопорядку, організації оперативно-розшукової діяльності в установах виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС ЦЗМУ.

Центрально-Західне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »