22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
17.11.2017
Untitled Document

Відзначення п'ятої річниці Національного превентивного механізму в Україні

Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представниками громадськості 17 листопада 2017 року проведено конференцію з нагоди п’ятиріччя функціонування в Україні національного превентивного механізму, на яку були запрошені представники органів виконавчої влади, міністерств і відомств, у підпорядкуванні яких є місця несвободи. Головуючим на зазначеному заході була Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Лутковська В.В.

У заході також прийняли участь й представники структурних підрозділів Міністерства юстиції України.

На конференції, як одне з питань порядку денного, було розглянуто системні порушення прав осіб, які утримуються в пенітенціарних установах. Стан усунення виявлених моніторинговими групами недоліків під час інспектування установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Державної кримінально-виконавчої служби України прокоментував начальник відділу організації діяльності слідчих ізоляторів Управління організації охорони та режиму Департаменту Державної кримінально-виконавчої служби України Чабанюк С.І. В цілому Лутковська В.В. надала позитивну оцінку в динаміці діяльності підрозділів Міністерства юстиції України щодо дотримання прав людини в пенітенціарних закладах.

Окремо слід зазначити, що вперше за історію пенітенціарної системи України за значні досягнення у сфері захисту прав і свобод людини, позитивні зміни в забезпеченні прав ув’язнених та з нагоди п’ятої річниці створення національного превентивного механізму в Україні Подякою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було нагороджено підполковника внутрішньої служби Азарова О.В., начальника державної установи «Запорізький слідчий ізолятор».

Департамент ДКВС України

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »