16 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.12.2017
Untitled Document

До пожежної частини державної установи «Райківецька виправна колонія (№78)» завітали вихованці дитячого садка «Пролісок» та учні 3 класу Райковецької ЗОШ

З метою знайомства з однією з найскладніших і найнебезпечніших професій, роботою працівників служби порятунку, правилами пожежної безпеки, способами гасіння пожежі, транспортом спеціального призначення 29.11.2017 року до пожежної частини державної установи «Райківецька виправна колонія (№78)» завітали вихованці дитячого садка «Пролісок» та учні 3 класу Райковецької ЗОШ.

Під час екскурсії співробітники пожежної частини установи показали дітям службове приміщення пожежної частини, техніку, предмети спеціального одягу. Великий інтерес у дітей викликала пожежна машина, в якій, окрім пожежного обладнання, є все необхідне для порятунку людей з різних надзвичайних ситуацій.

У ході екскурсії начальник пожежної частини установи, майор внутрішньої служби Олександр Анатолійович Безвух нагадав про те, що сірники - не іграшка , і що при неправильному поводженні з вогнем наслідки можуть бути дуже серйозними. Також дітки мали змогу посидіти в пожежній машині та приміряти на себе шоломи пожежних.

Маленькі гості залишили пожежну частину нехотя, але з розумінням того, що пожежі дуже небезпечні і, що дуже важливо дотримуватись правил пожежної безпеки.

Питання пожежної безпеки для дітей і підлітків дуже важливі, тому, батьки, вихователі дитячих садків і вчителі повинні приділяти належну увагу цьому питанню. Як правило, якщо виникає пожежа, то це трапляється раптово і вогонь поширюється дуже швидко. Не розгубитися в такій ситуації неможливо, а якщо у дитини не досить знань, як поводитися при пожежі, то ситуація може виявитися плачевною.

Центрально- Західне міжрегіональне управління з питань виконання

версія для друку
Розширений пошук »