18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.12.2017
Untitled Document

Дніпропетровщина: персонал Південно-Східного міжрегіонального управління та установ виконання покарань взяв участь у тренінгу щодо впровадження динамічної безпеки та системного підходу в кримінально-виконавчій системі

У конференц-залі готелю "Рейкарц" за ініціативи Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні пройшов тренінг щодо впровадження динамічної безпеки та системного підходу в кримінально-виконавчій системі.

У заході взяли участь представники керівного складу Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, установ виконання покарань Дніпропетровської та Запорізької областей.

На початку заняття всіх учасників тренінгу привітав перший заступник начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Дмитро Сало.

Тренерами виступили регіональні радники з пенітенціарних питань Міжнародного Комітету Червоного Хреста Стівен Джонстон та Михайло Іскра, які довели слухачам міжнародні стандарти, що стосуються роботи установ виконання покарань, в тому числі Правила Мандели та Європейські в’язничні правила.

У ході заходу його тренери використовували інтерактивні методи навчання: роботу в малих групах, дискусії, обговорення ситуацій в УВП та СІЗО. Увагу присутніх привернула презентація основних положень щодо динамічної безпеки в установах виконання покарань за міжнародними стандартами та підходами, врахування міжнародних стандартів під час реформування пенітенціарної системи, досвід застосування "концепція здорової тюрми". Під час групової роботи учасники опановували "системний підхід", виявляли гуманітарні проблемив установах виконання покарань та визначали необхідні зміни для покращення умов та поводження із засудженими. Рішення розроблені під час групової роботи будуть впроваджені на рівні пенітенціарних установ.

В ході підведення підсумків тренінгу, тренери та учасники заходу обговорили питання практичної реалізації динамічної безпеки та дійшли висновку, що її впровадження в роботу співробітників Державної кримінально-виконавчої служби України є вкрай необхідним. У контексті реформування пенітенціарної системи інформація отримана учасниками семінару буде необхідною та корисною у практичній діяльності персоналу.

Прес-служба Південно-Східного міжрегіонального управління з ПВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »