12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.12.2017
Untitled Document

На базі Криворізької виправної колонії (№80) пройшли учбово – методичні збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань

Hа базі Криворізької виправної колонії (№80) повторно пройшли учбові збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Під час візиту до виправного закладу керівництво здійснило комісійний обхід об’єктів установи для ознайомлення з умовами тримання засуджених осіб.

Так, під час обходу відремонтованих об’єктів Криворізької виправної колонії (№80) учасники зборів оглянули кімнату очікування громадян, доглядову кімнату, магазин для засуджених, цех для миття посуду в їдальні для засуджених. Під час обходу території житлової зони установи керівники ознайомилися з умовами утримання засуджених відділення СПС №17, де було проведено облицювання стін і підлоги керамічною плиткою, здійснено косметичний ремонт. Далі відвідали територію виробничої зони установи, де ознайомилися з виробничою дільницею №ДПД-2 по виготовлення болту та костуру, а також з виготовленими виробами типу «Єгоза». Слідуючи маршрутом, учасники завітали до чергової частини установи, в якій замінено п"ять старих вікон на сучасні металопластикові, в коридорі на сходовому марші укладено плитку на підлогу і зроблено оздоблення стін металевими сайдінговими панелями.

Наостанок гості оцінили ділянку № 1 зовнішньої забороненої зони периметру установи, де було замінено 36 секцій огорожі із канілірованої сітки, а також 144 кріплень під колючий дріт «Єгоза», улаштовано 432 м/п противтечевого виробу «Єгоза», а також встановлено 864 м/п оцинкованого дроту для кріплення противтечевого виробу типу «Єгоза».

Після огляду об’єктів установи учасники зборів вирушили до актової зали виправного закладу для проведення заняття із службової підготовки та підведення підсумків учбово-методичних зборів. Це був своєрідний перезалік для керівництва Криворізької виправної колонії (№80), адже за результатами попереднього візиту керівництвом міжрегіонального управління була надана незадовільна оцінка. Сьогодні ж діяльність керівництва та персоналу установи оцінена начальником міжрегіонального управління Володимиром Мелюховим на високому рівні.

Прес-служба Південно-Східного МРУ ПВКПП

версія для друку
Розширений пошук »