18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.12.2017
Untitled Document

Дніпропетровщина: на базі Широківського виправного центру (№75) пройшли чергові учбово-методичні збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління

Hа базі Широківського виправного центру (№75) пройшли учбові збори керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління та начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління Володимира Мелюхова, за участі першого заступника начальника управління Дмитра Сала, заступника начальника Костянтина Невєрова та керівництва установ виконання покарань.

Під час візиту керівництво здійснило комісійний обхід об’єктів установи для ознайомлення з умовами тримання засуджених.

Так, учасники зборів оглянули виробничі об"єкти установи, куди входять свиноферма, молочно-товарна ферма, пташник. Також гості відвідали цех по виготовленню круп та кормів, дисциплінарний ізолятор, гуртожиток відділення СПС, адміністративну будівлю та кімнати короткострокових побачень. На всі об’єктах, куди завітали гості, була представлена наочна інформація щодо проведених робіт із фото фіксацією до початку робіт та після.

Підприємством з 2011 року по теперішній час закуплено нової техніки та реманента на суму понад 7 мільйонів грн. Це трактори вітчизняного виробництва ХТЗ та МТЗ. Також придбано посівний комплекс «Партнер – 7.5 », очисні машини зерна, преспідбирач, косарки та інший реманент. З метою виробництва круп придбано сучасний мінікрупоцех «УКР-2». Приведено до належного сучасного стану свино-товарну, молочно-товарну ферму та пташник. Покращено побутові умови для вільнонайманих працівників та засуджених які працюють на підприємстві. Для мешканців села Водяне, сумісно з Гречано-Подівською селищною радою на території села встановлено дитячий майданчик.

Також проведено значний обсяг робіт по установі, а саме: замінені 100% звичайних вікон на вікна металопластикові, у кількості 186 штук на суму 400 тисяч грн.. З метою зменшення витрат на опалення в зимовий період було змінено вид опалення з газу на електричне, що дало змогу заощаджувати значну суму коштів при опаленні будівель установи. Для покращення побутових умов при утриманні засуджених було проведено капітальний ремонт та встановлено сучасні меблі на 3 відділенні СПС. Проведено ремонт та замінено меблі в кімнатах короткострокових побачень. На даний час проводиться капітальний ремонт відділення КДіР, та кімнат тривалих побачень для засуджених.

Починаючи з 2016 року та по цей час проводяться роботи по встановленню відеоспостереження за всіма об'єктами установи та підприємства. На даний час під відеоспостереженням знаходиться вся установа, їдальня та відділення СПС, що дає змогу черговій зміні здійснювати постійний нагляд за засудженими.

Для покращення умов працівників установи було проведено капітальні та косметичні ремонти службових кабінетів працівників, залу засідань, а також коридорів 1 та 3 поверху. Проведено косметичний ремонт фасаду при вході до установи.

Після огляду об’єктів установ учасники зборів підвели підсумки учбово-методичних зборів. Начальником міжрегіонального управління Володимиром Мелюховим було проаналізовано результати діяльності керівництва та надано високу оцінку виконаній роботі персоналу відвіданої установи.

Прес-служба Південно-Східного МУ ПВКПП МЮ

версія для друку
Розширений пошук »