18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
05.12.2017
Untitled Document

Північно-Східне міжрегіональне управління – пробація: долучились до виставки «Два століття – одна війна»

Працівники Полтавського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, разом з неповнолітніми суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Полтавського та Київського секторів, відвідали прем’єру фотовиставки «Два століття – одна війна», яка відбулася в Полтавському Краєзнавчому музеї.

Культурно-просвітницький проект «Два століття – одна війна», присвячений 75-й річниці створення Української Повстанської Армії. Це поєднання сучасної документальної світлини боротьби за цілісність нашої держави та архівних фото часів визвольних змагань УПА, які передають тернистий шлях боротьби українців за свою державність протягом останніх двох століть. Підлітки мали змогу переглянути світлини, долучитись до культурної просвіти та поспілкуватися з представниками національної скаутської організації «Пласт».

«Такого виду культурно-просвітницькі заходи формують розвиток в підлітків приналежності до української народності та розуміння ціни свободи, якої українці прагли та зміцнювали протягом становлення нашої держави», - говорить психолог Юлія Гонтарь.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »