13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.12.2017
Untitled Document

В Покровському виправному центрі (№ 79), що на Дніпропетровщині, розпочались зустрічі зі спеціалістами фахівцями з надання правової допомоги

З метою забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання порушенням прав і свобод людини й громадянина або сприяння їх поновленню в державній установі «Покровський виправний центр (№ 79)» розпочались тематичні заходи із спеціалістами – фахівцями з питань реалізації та захисту прав людини. Розпочався тиждень права із запрошення до установи представників громадської організації «Нікопольський центр духовної та соціально – психологічної реабілітації «Відкриті двері». Проведено загальну лекцію та надані індивідуальні консультації представниками організації.

В ході таких зустрічі засуджені отримали необхідну правову інформацію і після звільнення та під час відбування покарання зможуть самостійно знаходити правові шляхи розв'язання своїх життєвих проблем, а придбання навичок відстоювання певних прав можуть знадобитися їм для самостійного здійснення власного захисту.

«Покровський виправний центр » Південно – Східного МРУ ВКПП МЮ(№ 79)

версія для друку
Розширений пошук »