18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
06.12.2017
Untitled Document

Надержинщинська виправна колонія (№ 65) Північно-Східного міжрегіонального управління взяла участь у «Ярмарці зайнятості»

Працівники державної установи «Надержинщинська виправна колонія (№ 65)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції взяли участь у «Ярмарці зайнятості», організованої Полтавською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості.

У ході роботи Ярмарки до представників установи звернулися більше десяти осіб, яким було детально роз’яснено порядок та умови проходження служби, гарантії соціального захисту та грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу. Для учасників заходу демонструвався презентаційний відеоролик про установу, під час перегляду якого всі охочі могли особисто переконатися в покращених умовах для несення служби особовим складом установи.

Начальник установи Микола Алєксєєнко зазначив, що участь у подібних заходах є важливим чинником щодо забезпечення якісного комплектування кадрів для Державної кримінально-виконавчої служби України.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »