13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.12.2017
Untitled Document

Навчально-методичні збори з першими заступниками начальників установ Північно-Східного міжрегіонального управління

Hа базі державних установ «Харківська виправна колонія (№ 43)» та «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» пройшли навчально-методичні збори перших заступників начальників установ Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Метою зборів був обмін досвідом та додаткове вивчення нормативно-правових актів, які регулюють їх діяльність.

Так, в Харківській виправній колонії (№ 43) під керівництвом начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Олександра Крикушенка, були відвіданні розплідник службового собаківництва, службові приміщення відділу охорони та місця відпочинку чергової варти. Після чого на КПП по пропуску автотранспорту було проведено практичні заняття з обладнання КПП та порядку догляду транспорту, який перетинає межу зони, що охороняється. Також учасники зборів відвідали приміщення для проведення телефонних розмов засуджених, чергову частину, приміщення ДІЗО-ПКТ, дільницю соціальної реабілітації, дресирувальний майданчик для службових собак, роздягальні персоналу установи.

В Олексіївській виправній колонії (№ 25) під керівництвом першого начальника управління Північно-Східного міжрегіонального управління Дмитра Індіка, учасниками зборів був зроблений обхід приміщень житлової та промислової зони. Для перших заступників начальників установ були проведені показові виступи кінологічної служби та відомчої пожежної частини.

Начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Олександр Крикушенко, підводячи підсумки навчальних зборів, наголосив, що служба першого заступника начальника установи є однією з найважливіших, найвідповідальніших та найважчих в установі, і не останню роль у ній відіграє кінологічна служба. Адже завдяки добре тренованим службовим собакам значно полегшується та покращується виконання персоналом поставлених перед ним завдань з охорони установ.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління

версія для друку
Розширений пошук »