18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.12.2017
Untitled Document

Паспортизація засуджених – шлях до відновлення в статусі повноправного члена суспільства

Важливим чинником для соціальної адаптації у суспільстві, сприяння у вирішенні питань щодо забезпечення житлом та працевлаштування осіб, які звільняються із установ виконання покарання має робота по забезпеченню засуджених паспортом громадянина України.

У державній установі « Райківецька виправна колонія (№78) » засуджені отримали паспорт громадянина України. Більшість засуджених, котрі отримали паспорт, втратили його перебуваючи на волі тому, що вели антисоціальний спосіб життя, але під час відбування покарання переглянули ставлення до свого майбутнього, обравши для себе шлях законослухняних громадян.

Персонал Райківецької виправної колонії, у тісній співпраці із Хмельницьким районним сектором Державної міграційної служби України в Хмельницькій області вирішує проблемні питання засуджених при оформленні документів на отримання паспорта громадянина України.

Для керівництва міжрегіонального управління та установ виконання покарань питання паспортизації засуджених залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності.

Центрально-Західне міжрегіональне управління

версія для друку
Розширений пошук »