14 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Грудень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
111213
14
151617
18192021222324
25262728293031
дата з:
по:
07.12.2017
Untitled Document

Донеччина: в Маріупольському слідчому ізоляторі було відкрито XIV мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Dokudays UA

B державній установі «Маріупольський слідчий ізолятор» було відкрито XIV мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Dokudays UA.

У відкритті фестивалю брали участь голова правління Приазовської правозахисної групи та регіональний координатор XIV мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Курачинський Григорій Сергійович, представники головного територіального управління юстиції у Донецькій області: Олена Горостович та Дар'я Альбермах за підтримки Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції звернулись до працівників та затриманих слідчого ізолятора з привітним словом, розповіли про мету проведення фестивалю, про сумісну роботу в проекті «Я маю право обирати», організували перегляд документальних фільмів: «Домашні ігри», «4° - прощавай людина», де висвітлювались приклади людської витримки, здатності співчувати, стійкості та сили духу. Всі учасники отримали паперові буклети з інформацією з захисту прав людини. У заході також взяв участь отець Роман представник Української православної церкви Київського патріархату.

Присутні засуджені господарчого обслуговування, неповнолітні та жінки, які утримуються в установі були вдячні організаторам фестивалю та адміністрації установи за надану можливість поспілкуватись та отримати відповіді на питання, які турбують з актуальної теми.

Відділ соціально-виховної та психологічної роботи Маріупольського
слідчого ізолятора Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »