15 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
12.12.2017
Untitled Document

Засудженим, які відбувають покарання у Селидівській виправній колонії (№82), що на Донеччині, видано 3 паспорта громадянина України нового зразка

Начальник Селидівського МВ ГУДМС України в Донецькій області Василь Бараненко та спеціаліст Селидівського МВ ГУДМС України в Донецькій області Наталя Котенко привітали засуджених установи з отриманням важливого документа, який засвідчує особу засудженого.

З початку року 66 засуджених, які відбувають покарання в державній установі «Селидівська виправна колонія (№82)» отримали паспорт громадянина України: з них 3 засуджених отримали паспорт нового зразка (ID картка). Засуджені з цікавістю розглядали паспорт та ставили безліч питань щодо його застосування. Начальник Селидівського МВ ГУДМС України в Донецькій області разом з начальником установи Олексієм Чуєвим обговорили питання які виникли під час документування засуджених та умови їх вирішення.

Серед засуджених, які отримали сьогодні паспорт у вигляді ID картка є уродженець Грузії, м. Тбілісі. Засуджений отримав паспорт громадянина України вперше - після реєстрації особи громадянином України за ст.14 ЗУ «Про громадянство».

Засуджені висловили слова вдячності як адміністрації установи, так і представникам Селидівського МВ ГУДМС України в Донецькій області, за можливість та сприяння в отриманні значного документа в житті.

Раздельська Ліна ст. інспектор з ППЗ Селидівської
виправної колонії Південно-Східного МУ ПВКПП МЮ (№82)

версія для друку
Розширений пошук »