23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.12.2017
Untitled Document

В Дружелюбівському виправному центрі (№1) Запорізької області пройшло заняття з персоналом до Міжнародного дня боротьби з корупцією

B державній установі «Дружелюбівський виправний центр (№1)» з персоналом установи було проведено лекційне заняття, присвячене Міжнародному дню боротьби з корупцією.

Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щорічно 9 грудня з ініціативи ООН, відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН, що зобов’язує держави, які підписали цей документ, оголосити карним злочином хабарі, розкрадання бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів.

У класі службової підготовки установи начальник сектору по роботі з персоналом капітан внутрішньої служби Наталія Москаленко під час лекційного заняття роз’яснила вимоги окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових актів з питань запобігання корупційним проявам, особливу увагу приділивши несенню відповідальності за їх порушення. Також до відома присутніх було доведено інформацію про скоєнні корупційні діяння та надзвичайні події, які сталися за участю персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Подібні заняття сприяють більшому розумінню та дотриманню персоналом вимог антикорупційного законодавства України, що, в свою чергу, допомагає попередити неслужбові взаємовідносини працівників із засудженими та їх родичами.

версія для друку
Розширений пошук »