23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.12.2017
Untitled Document

Дніпропетровщина: в Кам'янській виправній колонії (№34) пройшли заходи присвячені Всеукраїнському тижню права

З метою підвищення загального рівня правової культури, виховання у засуджених поваги до закону і прав людини, вдосконалення системи правової освіти в державній установі «Кам'янська виправна колонія (№34)» було проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права.

З початку тижня для засуджених, які відбувають покарання в установі проведено інформаційно-просвітницький захід, спрямований на формування ціннісних орієнтирів і громадської самосвідомості засуджених. Під час виховної години: «Що означає бути громадянином своєї держави», жінки пояснювали поняття «громадянство»; намагалися оцінювати власні вчинки та вчинки інших з погляду їх суспільної значущості, а також висловлювали свої думки щодо ставлення громадян до своєї Батьківщини.

У комунальному закладі СЗШ № 31 з класами вечірньої форми навчання при установі було проведено відкритий урок на тему: «Права людини». Вчитель Глушкова Н.О. розпочала урок виразом: «Мораль і право, право і закон – рушійні сили для життя людини». На занятті викладач познайомила засуджених зі змістом основних статей Загальної Декларації прав людини та Конституції України, ознайомила з виданнями правової тематики, у яких вони знайдуть відповіді на важливі для них юридичні питання.

Багато уваги було відведено питанням, які будуть виникати у засуджених після звільнення, адже до життя на волі необхідно готуватись заздалегідь, маючи хоч якусь уяву. Засудженим розповіли, що права людини – це можливості людини існувати і розвиватись, як особистість, задовольняти свої потреби. Урок пройшов недарма, засуджені отримали ази правових знань, які обов’язково стануть їм у нагоді.

В бібліотеці установи було проведено правову вікторину, з метою засвоювання матеріалу на правову тематику засудженими, котрий був викладений їм в рамках правового виховання. Засуджені із зацікавленістю захопились участю у вікторині та майже всі відповіли правильно на усі запитання. Результатом проведеного конкурсу стало підвищення правової інформованості засуджених, допомога їм у володінні сукупністю юридичних знань з різних питань.

Співробітники установи зробили висновок, що заходи до Всеукраїнського тижня права пройшли недарма та дали змогу засудженим орієнтуватись у багатьох правових питаннях щодо захисту своїх прав та свободи.

О.О. Яриз заступник начальника відділу із СВПР
Кам'янська виправної колонії Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ(№34)

версія для друку
Розширений пошук »