23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
13.12.2017
Untitled Document

В Бахмутській установі виконання покарань (№6) Донецької області проведено спільні протипожежні тактичні навчання

B державній установі «Бахмутська установа виконання покарань (№6)» були проведені спільні тактичні навчання ДПД (добровільної пожежної дружини) установи з підрозділами ДСНС (Державної служби надзвичайних ситуацій) міста Бахмут.

В установі було оголошено ввідна «БУРЯ-4», а саме зазначалася пожежа будівлі актового залу та біля неї. Оператором чергової частини було викликано підрозділ ДСНС м. Бахмут. Для ліквідації пожежі була задіяна ДПД чергової зміни №1 під керівництвом ЧПНУ-1 Олександра Хімченко, яка показала загальний результат по тушінню пожежі в реальних обставинах за допомогою первинних засобів пожежогасіння до прибуття допомоги підрозділу ДСНС на спец. авто на оцінку:«добре». Після прибуття спец. авто на територію установи, були розгорнуті пожежні рукава та подана вода з цистерни, караул ДСНС по драбинних сходах добрався до місця займання пожежі та загасив останній вогнище пожежі на горі. Спільними силами та оперативним і негайним рішенням з боку керівництва установи було досягнуто гарний результат.

Керівництвом підрозділу відмічено спроможність та майстерність дій ДПД установи у складних обставинах спільно з підрозділами ДСНС.

версія для друку
Розширений пошук »