23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
18.12.2017
Untitled Document

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління пройшли змагання з армреслінгу

Для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції провели майстер-клас та спортивно-масові змагання з армреслінгу.

Захід організували за ініціативи Кременчуцького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Основною метою зустрічі стало утвердження засобами фізичної культури та спорту впевненості у юнаків у власних силах та виховання готовності до складнощів і перипетій самостійного життя. Вихідного дня в спортивній залі зібралося чимало вихованців, які стали активними учасниками та вболівальниками. А подивитися було на що, бо програма спортивного свята була насиченою. Гості провели з вихованцями майстер-клас та продемонстрували основні види техніки, що використовуються під час армреслінгу.

Юнаки колонії показали свою силу і витривалість, спортивні вміння та прагнення до перемоги у змаганнях з армреслінгу. Позмагалися із гостями та один з одним.

«Свято пройшло у дружній, доброзичливій обстановці і принесло багато задоволення і нових яскравих вражень як самим учасникам, так і чисельним вболівальникам. Протягом декількох годин в спортивній залі панував дійсно спортивний дух безкомпромісного, чесного змагання. За підсумками переможці отримали дипломи, а всі учасники – солодощі», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
Розширений пошук »