23 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
27.12.2017
Untitled Document

З метою підтримання належної оперативної обстановки, та перекриття каналів надходження заборонених предметів на передодні новорічних святкувань в державних установах виконання покарань ЗМУ МЮ проведені спеціальні операції під умовним найменуванням «Заслон».

Зокрема, під час проведення спецоперації в Державній установі «Личаківська виправна колонія (№30)» 24.12.2017 згідно з відпрацюванням оперативної інформації, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних речовин спільно з працівниками ГУНП України у Львівській області на прилеглій до забороненої зони установи був затриманий громадянин О. 1985 року народження.

При обшуку даного громадянина вилучено речовину зеленого кольору рослинного походження з поліетиленовими пакетами; таблетки «SUBUTEX» 8 мл. (17 шт.); 24 таблетки у формі капсули з невідомою речовиною у порошкоподібному вигляді; 12 поліетиленових згортків з кристалізованою речовиною; 1 згорток з фольги з порошкоподібною речовиною білого кольору; паперовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору; 15 таблеток білого кольору з надписом «В8»; речовина рослинного походження темно-зеленого кольору в подрібненому вигляді.

У Рівненській області, в Державній установі «Городоцький виправний центр (№131)» 24.12.2017 року за допомогою камер відеоспостереження було виявлено, що на прилеглій території гуртожитку №1, яка межує з дільницею огорожі № 6 здійснюється перекид невідомих пакунків.

Прибувши на прилеглу територію гуртожитку №1 працівники установи виявили засудженого до обмеження волі Д., у якого вилучено 4 пластикові пляшки об’ємом по 0,5 літра кожна із спиртовмісною речовиною.

В цей же час, при огляді прилеглої території до огорожі №6 виявлено та вилучено 11 пластикових пляшок об’ємом 0,5 літра та одну пластикову пляшку 0,25 літра спиртовмісної речовини.

Загальний об'єм вилученої спиртовмісної речовини складає 7,75 л.

В Державній установі «Маневицька виправна колонія (№42)» (Волинська область) 20 грудня 2017 під час огляду зовнішньої забороненої зони ділянки № 5, молодший інспектор відділу охорони установи виявив та вилучив 2 пакунки, які були обмотані прозорою клейкою стрічкою та в яких знаходились 10 мобільних телефонів.

версія для друку
Розширений пошук »